O nas

JAKUB SZYMANOWICZ

Energetyk, absolwent Politechniki Wrocławskiej. W pracy zawodowej wykonuję audyty energetyczne, przeprowadzam badania termowizyjne oraz testy szczelności budynków. Zajmuję się także nadzorowaniem projektów związanych z montażem instalacji fotowoltaicznych, nowoczesnych systemów grzewczych oraz pozyskiwaniem dotacji krajowych i unijnych na projekty związane z efektywnością energetyczną. Nieustanie staram się poszerzać swoją wiedzę z zakresu budownictwa niskoenergetycznego oraz OŹE. Wolne chwile spędzam na górskich wędrówkach.

 

KRZYSZTOF DEKARZ

Energetyk, wychowanek Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Instituto Superior Tecnico w Lizbonie. Zawodowo zajmuję się projektowaniem oraz doradztwem techniczno-biznesowym w obszarach szeroko pojętej energetyki, dla międzynarodowej firmy consultingowej. Jestem wielkim entuzjastą nowych technologii i zwolennikiem zrównoważonego rozwoju. Od kilku lat interesuję się nowymi, dynamicznymi sposobami kreowania biznesu oraz prowadzenia projektów. Dla relaksu eksperymentuję w kuchni oraz czytam książki, szczególnie te traktujące o różnych wizjach przyszłości (np. Asimova, Huxleya).

 

MICHAŁ ROSPONDEK

Absolwent Mechaniki i Budowy Maszyn (specjalność Maszyny i Urządzenia Energetyczne) na Politechnice Śląskiej. Podczas studiów był aktywnym członkiem, a następnie wiceprezesem ds. organizacyjnych w Studenckim Kole Naukowym „Czyste Technologie Energetyczne”. Podczas studiów pracował w sektorze energetycznym. Od 2016 pracownik korporacji FLUOR, gdzie pełni funkcje inżyniera HVAC. Uczestniczył w zagranicznych projektach Life&Science zarówno w biurze Polskim, jak i zagranicznych. Obecnie rozwija swoja wiedze w sektorze oil&gas jako inżynier orurowania. Poza praca uprawia turystykę rowerową oraz pieszą.